שותפים

SID – חדשנות מועילה בבנייה

SID – קיצור של Sustainable Innovative Design, הוקם בשנת 2015 ע"י ד"ר אדריכל נעם אוסטרליץ, במטרה לקדם טכנולוגיות בניה חדשניות וגישות תכנון עדכניות התורמות לאיכות החיים של בני אדם תוך כדי השגת חיסכון במשאבים. השליחות שלנו היא לסייע למקבלי החלטות בענף הבניה – מתכננים יזמים, ומנהלי פרויקטים – להתגבר על השמרנות והחששות הטבעיים שלהם מהבלתי מוכר. אנו מאמינים כי מידע אמין וברור הוא תחילת הדרך של הטמעת השינוי ולשם כך SID פועל להביא מידע כזה למקבלי החלטות.

במסגרת עבודתה, SID פועלת ומסייעת ליועצי בנייה ירוקה וכן מייעצת לחברות שונות בפיתוח מוצרים חדשים בהיבטי בנייה ירוקה ותועלת למשתמש במגוון תחומים.

מבין שירותי SID ניתן למנות:

מרכז ידע והדרכה- פרסום תחקירים אודות מוצרים (לאחר בדיקה של SID)

מיזם SID פועל עם שותפים לדרך [יצרנים, יבואנים וחברות בניה] להעלות את רמת הדרישות של שוק הבניה מביצועי מערכות המבנה, ולהעדיף איכות לאורך זמן על פני המחיר הזול ביותר בעת הרכישה. במסגרת תחקיר SID נבדקת איכות המוצר, התועלת שלו לעולם הבנייה ולמשתמש, אפיון המוצר בהיבטי בנייה ירוקה, אישורים ואסמכתאות, רמת השירות של החברה ועוד. כל אלו מפורסמים באתר SID וכן בערוצי הפרסום השונים לצורך העלאת המודעות וקידום ענף הבנייה.

לקישור לאתר SID הכולל מגוון סקירות מקצועיות לחץ כאן

 ליווי וייעוץ בפיתוח מוצרים חדשים

במסגרת עבודתה, SID מלווה חברות המפתחות מוצרים חדשים המעוניינות לקבל סיוע וייעוץ בתהליך הפיתוח בהיבטי: בנייה ירוקה (לפי ת"י 5281), תועלת למשתמשים בשוק הישראלי, תפקוד ומודלים תרמיים של המוצר, בדיקות אקוסטיות, סיוע בשיווק ומיתוג נכון של המוצר ועוד. 

המאגר הירוק 

מאגר אישורים הרלוונטים לתקן לבנייה ירוקה (ת"י 5281) עבור חומרים ומוצרים המשווקים לשוק הבנייה בישראל. המאגר מציג רק אישורים שעברו בדיקה וסינון של SID. השימוש והורדת האישורים ממערכת המידע הינו ללא עלות שימוש, ללא עלות לחברות המשתתפות ומוגשת על ידי 'SID' וחברת 'אוסטרליץ אדריכלות' כשירות לציבור.

מוזמנים להוסיף אישורים ובכך להעשיר את המאגר לטובת הכלל וכן להוריד כל אישור הנדרש לכם מהמאגר.

לקישור למאגר הירוק של SID לחץ כאן

שתפו: