שותפים

אלפא פוייקטים ירוקים

חברת "אלפא" מתמחה בהיבטים טכנולוגיים ואנרגטיים של בנייה ירוקה. בעלת ידע ייחודי בנושאי מערכות חוסכות באנרגיה ושילובן בבניין. אנו מובילים היום את התכנון הירוק במספר פרויקטים מהבולטים בארץ:

  • מגדל TOHA- מגדל משרדים חדשני שזכה בהסמכת LEED PLATINUM. וכולל מערכות ירוקות מתקדמות, ומעטפת מתקדמת ביותר שפותחה עבור הפרויקט בסיוע אנליזות של "אלפא".
  • אטריום אמות- פרויקט משרדים יוקרתי ברמת גן שזכה בדירוג LEED PLATINUM. והינו חלוץ בניני המשרדים שזכו בהסמכת פליטונום.
  • משרדי GOOGLE TEL AVIV- זכה בהסמכה ל- LEED PLATINUM, ובציון הגבוה לפרויקט משרדי Google בעולם (!). אנחנו מבצעים עם חברת גוגל סדרה נוספת של פרויקטים, והננו חברת היעוץ היחידה שממשיכה לתת ל"גוגל" שירותים מאז תחילת הפרויקט.
  • קמפוס "מיקרוסופט"- בהרצליה, הכולל 50,000 מ"ר של משרדים ו-R&D , זכה בהסמכת  LEED GOLD V4 . 

ב-2019 זכינו יחד עם משרד משה צור במקום ראשון מטעם ה-CTBUH בקטגוריית Façade engineering לביצוע אנליזות במגדל "עזריאלי שרונה", וב-2021 זכינו במקום הראשון באותה קטגוריה יחד עם רון ארד- ישר אדריכלים על אנליזות למעטפת ToHa 1.

אנחנו החברה שהסמיכה את המספר הגבוה ביותר של פרויקטי LEED בישראל, אחת מחברות הייעוץ הבודדות בארץ שזיכתה פרויקטים בדירוג יוקרתי של LEED Platinum, החברה הראשונה בארץ שהסמיכה בניין לפי LEED V4, והראשונה בישראל שהסמיכה פרויקט ל-3 כוכבים לפי ת"י5281.

פרטים ליצירת קשר

טלפון: 077-615-0383
דוא"ל: office@alfaprojects.co.il
אתר: https://alfaprojects.co.il