שותפים

ABB – ישראל

 ABB ישראל

ענקית הטכנולוגיה ABB פועלת בלמעלה מ- 100 מדינות בתחומי תשתיות החשמל, המים, התעשייה והתחבורה, באמצעות פיתוח והטמעת מערכות חשמל חכמות, פתרונות אוטומציה מתקדמות לתעשייה ופתרונות רובוטיקה והינע.

בישראל אנו מספקים פתרונות לכל ענפי המשק הישראלי ומעורבים בכל פרויקטי התשתית הגדולים במדינה מאז הקמתה, כמו המוביל הארצי, נמלי התעופה והים, וכל תשתיות החשמל בארץ.

אחריות סביבתית 

בעשור האחרון ABB אימצה מדיניות של אחריות סביבתית שאותה השכילה לשלב כחלק מהחזון העסקי שלה. צמצום פליטת מזהמים( Zero emissions), עידוד אנרגיה מתחדשת והתייעלות אנרגטית הם היום חלק בלתי  נפרד מה-DNA שלנו.  החברה התחייבה להפחתת פליטות מזהמות ולהגעה לנייטרליות מבחינה פחמנית עד 2030, ומאז 2019 "חתכה" 39% מפליטות ה CO2. המטרה היא שעד 2030 כל צי הרכבים של החברה(מעל 10,000 רכבים) יהיה מבוסס על 100% רכבים חשמליים, ו- 100% מצריכת האנרגיה במפעלי ABB תגיע ממקורות אנרגיה מתחדשים.

בנייה ירוקה והתייעלות אנרגטית

עבור ענף הבנייה ABB מציעה פתרונות היקפיים לבניין החכם, המבוססים על חדשנות טכנולוגית: מערכות בקרת מבנה (BMS) לבקרה ושליטה על מערכות האנרגיה הפועלות במבנה, סנסורים חכמים המנטרים את צריכת האנרגיה ואת איכות האוויר, מערכות KNX לבקרה ואוטומציה של תאורה ומיזוג אוויר, מערכות IoT שמנגישות את המידע האנרגטי מכל מקום ובכל זמן, ושורה של פיתוחים נוספים.

יישומים לדוגמא:

בית המשפט החדש בחדרה שנחנך בסוף שנת 2020 ואשר 80% מהחשמל מקורו באנרגיה מתחדשת, בוצע על-ידי שיכון ובינוי ושולבה בו מערכת KNX i-bus של ABB שנחשבת פלטפורמת הבית החכם המתקדמת בעולם, ומערכות נוספות שמונעות בזבוז אנרגיה ומבצעות אופטימיזציה באספקת החשמל.

בקמפוס החדש של "מייקרוסופט" ABB התקינה מערכת לחיסכון באנרגיה ומניעת אור שמש. בפרויקט הראשון מסוגו בישראל קיימת מערכת בקרה בזמן אמת המאפשרת ניהול תנועת וילונות אוטומטית בהתאם למיקום השמש ולזווית שלה, 365 ימים בשנה. מערכת הצללה מאפשרת בקרה ושליטה בווילונות החשמליים, בנוסף למערכות חכמות אחרות במבנה, שמאפשרות חיסכון בצריכה אנרגטית.

בשורה של בתי מלון בישראל, ביניהם מלון המלך דוד בירושלים ובתי מלון של רשת "פתאל" חברת ABB התקינה בקרי תאורה המבוססים על תקן KNX  – מערכת המאפשרת בקרה ושליטה בחדרים כמו גם על התאורה בשטחים הציבוריים, דוגמת הלובי, חדר האוכל והמסדרון בכל אחת מקומות המלון.

קישור לאתר ABB ישראל: https://new.abb.com/il/

שתפו:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email