שותפים

משרדי ייעוץ

מכוני בדיקה

מעבדות איזוטסט

מכון ההתעדה במעבדות מציע שירות בדיקה לצורך אישור והסמכה של פרויקטים ע"פ תקני ת"י 5281 לבניה בת קיימה (בניה ירוקה) ות"י 5282 לדירוג אנרגטי למבנים, מעבדה מוסמכת על ידי הרשות להסמכת מעבדות לתקן 17025 ISO ומאושרת על ידי הממונה על התקינה במשרד הכלכלה.

לפרטים נוספים »

חברות מוצרים

טמבור

טמבור היא חברת מוצרי הבניה הגדולה והמובילה בישראל משנת 1936, היום אנחנו מביטים אל העתיד, רואים את גודל ההשפעה שלנו על הדורות הבאים, ופועלים במטרה לבנות סביבות חיים חדשניות, בריאות ואקולוגיות יותר

לפרטים נוספים »

גרינמיקס קבוצת בני וצביקה

GREENMIX מובילה את מחזור הבנייה בישראל. לחברה פארקי מחזור לפסולת בנייה המתגאים בכ-95% מחזור. חומרי הגלם המופקים בתהליך 100% ממוחזרים, משמשים גם לייצור בטון ירוק ומיישמים את מודל הכלכלה המעגלית.

לפרטים נוספים »

הידרופלו ישראל

Hydroflow ישראל מערכות Hydroflow לטיפול באבנית, לניטור ואיתור דליפות מים, למניעת נזקי הצפות ונזילות מים מקנות ניקוד בתקן לבנייה ירוקה 5281 ומומלצת ע"י יועצים לבנייה ירוקה ויועצי אינסטלציה מהמובילים בארץ,

לפרטים נוספים »

תרמוקיר

חברת "תרמוקיר תעשיות בע"מ" נוסדה בשנת 1983 בקיבוץ חורשים ונמצאת בבעלותו.החברה, העוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק של חומרים לענף הבנייה בישראל, חותרת לשיפור מתמיד של הענף, בהתבסס על שלושה עוגנים מרכזיים:

לפרטים נוספים »

פארנון קבוצת ברנע בע"מ

חברת פארגון קבוצת ברנע מציגה דור חדש של מוצרי שחרור עשן משולבים אוורור טבעי ותאורה טבעית ומוצרים לטיפול באויר צח, עם ערכי יעילות אנרגטית גבוהים, ע"י שימוש בחומרים המספקים בידוד תרמי מהטובים בעולם ופיזור אור מקסימלי.

לפרטים נוספים »

קנאופורבונד

הגבס נחשב לחומר בנייה מועדף הזוכה לאהדה בקרב רשויות איכות הסביבה ברחבי העולם, ומוגדר כמוצר בנייה ירוק. הגבס הוא חומר טבעי שאינו מכיל חומרים רעילים ומזיקים, הוא ניתן למחזור והבנייה בו כמעט אינה מייצרת פסולת.

לפרטים נוספים »

קבוצת גולמט

גולמט היא החברה המובילה בענף הבידוד לבניין בישראל. פועלת בתחום היבוא, שיווק וייצור מוצרים מטובי היצרנים בענף: בידוד תרמי ואקוסטי לבנין תעשייה ומיזוג אויר,

לפרטים נוספים »

פזקר

חברת פזקר, מקבוצת פז, מציגה משחות איטום על בסיס מים ביטומניות ואקריליות נושאות תו ירוק המבטא את מחויבותה של החברה לשמירה על איכות הסביבה. כחלק מחזון החברה פזקר אחראית לשימור הסביבה ופועלת לפיתוח מוצרים ידידותיים לסביבה ולמשתמש מזה שנים רבות.

לפרטים נוספים »

להצטרפות כשותפים

מלאו את הפרטים בטופס ונחזור אליכם