מידע מקצועי

קטלוג בנייה ירוקה ומחשבון ניקוד למוצרי טמבור

בשיתוף טמבור

בשיתוף חברת טמבור

מחשבון הבנייה הירוקה שהושק על ידי טמבור מסייע לחישוב נקודות בנייה ירוקה בפרויקטים לתכנון ועמידה בדרישות תקנות הבנייה הירוקה; המחשבון מפיק מסמך דיגיטלי המרכז את כל תווי התקן הנדרשים להסמכת הבניית ע"פ התקנות.

המחשבון מסייע לבעלי מקצוע לחשב כמה נקודות בנייה ירוקה יוסיפו מוצרי טמבור לפרויקט בחלוקה לסעיפים השונים בתקן הבנייה הירוקה, כחלק מתכנון הפרויקט ולעמידה בדרישות התקן המחייב לבנייה הירוקה.

המחשבון מתוך אתר האינטרנט של חברת טמבור

הכלי שנוצר על ידי החברה כחלק מהערכות להחלת תקנות הבנייה הירוקה שנכנסו לתוקפן במרץ 2022, מנגיש את מגוון התעודות ותקנים של מוצרי החברה התואמים את דרישות התקן ומסייעים לבניית מבנים איכותיים יותר, יעילים וחסכוניים יותר, ובריאים יותר לסביבה ולמשתמשים. בין התעודות המונגשות באמצעות הכלי – חומרים בעליי תו ירוק, חומרים ומוצרים מקומיים, חומרים ממקור אחראי, חומרים מופחתים בתרכובות אורגניות נדיפות (VOC).

המחשבון כולל:

  • תצוגה של מגוון מוצרי טמבור ולצידם הערך הכמותי שהם מספקים בהיבט של הניקוד לתקן
  • קבלת חישוב חכם של הניקוד עבור הסעיפים בתקן לאחר הבחירה במוצרים הרלוונטיים
  • ערכת "בנייה ירוקה" המכילה את התווים הירוקים והאסמכתאות הרלוונטיות למוצרים שנבחרו ועל פי הנדרש בתקן הבנייה הירוקה.

החברה מציעה מגוון מוצרי בנייה וצבע ידידותיים לסביבה כמו Eco 2, הצבע האקולוגי הראשון בישראל שהשיקה החברה לפני כשנתיים; ייצור גבס לבנייה, הנחשב לחומר בנייה מועדף סביבתית ועד למפעל החדש שבנתה באשקלון, בין המפעלים הירוקים ביותר בישראל הודות למבנה וורטיקלי הממזער את צריכת החשמל בו.

צביה אורנשטיין קסן, סמנכ"לית שיווק, טמבור:

"הפיכת התקן הירוק לחובה בכל הבנייה החדשה בישראל היא בשורה אמיתית לקידום מבנים ירוקים, בריאים וחסכוניים יותר. חברת טמבור, אשר חרטה על דגלה קידום של בנייה ירוקה ומתקדמת מציעה שורה של מוצרים אשר משפרים את איכות המבנה והופכים אותו לירוק יותר. המחויבות שלנו לנושא מובילה אותנו לא רק לשיפור מתמיד של המוצרים, אלא גם לתמוך בשותפינו ולסייע להם ליישם באופן מיטבי את המוצרים באתר וכך אנחנו מוודאים הלכה למעשה שהפרויקט סביבתי יותר. עם הפיכת תקן הבנייה הירוקה למחייב זיהינו את הצורך לסייע למתכננים, יזמים וליועצי בנייה ירוקה להתמודד עם דרישות התקן בצורה קלה וידידותית באמצעות המחשבון החדש שפיתחנו" .

עדי אשכנזיהרפז, מנהלת קיימות ובנייה ירוקה, טמבור מוסיפה: "המחשבון החדש הוא כלי חכם וראשון מסוגו. בתהליך הפיתוח הקפדנו שהכלי יהיה פשוט לשימוש ככל שניתן ויספק את המידע הנחוץ לאנשי המקצוע במטרה להגיע בצורה קלה לניקוד הרצוי. אני מזמינה את כל העוסקים במלאכה להיכנס ולהשתמש בו וביחד נחולל שינוי אמיתי בהשפעה הסביבתית של מבנים בישראל."

לגישה למחשבון הקליקו כאן

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חברים