שותפים

פזקר

חברת פזקר, מקבוצת פז, הינה החברה המובילה בישראל בפיתוח ובייצור של מוצרי איטום לשוק הבנייה והתשתיות. מוצריה הנבחרים של פזקר מיושמים כיום כמעט בכל בית, מבנה ומערכות תשתית בישראל.

פזקר נוסדה בשנת 1934 ונחשבת לחלוצת פתרונות האיטום בישראל. כחלק מחזון החברה פזקר אחראית לשימור הסביבה ופועלת לפיתוח מוצרים ידידותיים לסביבה ולמשתמש מזה שנים רבות.

משחות האיטום על בסיס מים המיוצרות בפזקר נושאות תו ירוק המבטא את מחויבותה של החברה לשמירה על איכות הסביבה. משחות האיטום הירוקות מחולקות ל 2 סוגים משחות אקריליות ומשחות ביטומניות אשר שפותחו בעזרת טכנולוגיה מתקדמת ביותר, ומאפשרים איטום ירוק במיטבו!!!

המשחות הירוקות והמוצרים הירוקים מבית פזקר נותנים מענה מושלם לאיטום כל חלקי הבית

כבר מראשית דרכה חרתה על דגלה פזקר  את ערכי המקצועיות והמצוינות. מערכת האיכות של פזקר מוסמכת לתקן הבינלאומי ISO9001:2015 , המוענק על ידי מכון התקנים הישראלי והאיגוד הבינלאומי, IQNET.

בתוך כך, פזקר רואה עצמה מחויבת להמשיך ולהוביל את ענף האיטום לחדשנות ולקדמה. החברה משקיעה משאבים רבים בתחומי המחקר והפיתוח ובעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר מציבה כל העת סטנדרטים מקצועיים חדשים ובכוונתה להמשיך ולהעניק ללקוחותיה את המענה המושלם לצורכי האיטום השונים תחת קרות גג אחת  לבניה ירוקה.

למידע נוסף על בניה ירוקה והתאמת מוצרים ניתן לפנות אלינו בטלפון: 04-6423154

באינטרנט : www.pazkar.co.il