מידע מקצועי

האתגר – 1000 פתרונות לצמיחה כלכלית נקייה

מערכת לדף מוצר מגורים
הידרופלו ישראל


הידרופלו ישראל

קרן הדחף הסולארית( solar impulse foundation)  העניקה לטכנולוגיית – HydroFLOW® את תווית הפתרונות היעילים העולמית המהווה אישור ליתרונות הסביבתיים של המוצר על ידי מומחים עצמאיים.

כדי להתמודד עם אתגרי הקיימות תוך כדי אפשרות לצמיחה כלכלית, ברטרנד פיקארד וקרן Solar Impulse זיהו 1000+ פתרונות נקיים ורווחיים. קרן הדחף הסולארית אגדה את הפתרונות האלה למדריך במטרה לתמוך ביישומו בקנה מידה גדול.

אחד התווים הראשונים לעסקים שהם בעלי השפעה חיובית המאגדים יחד הגנה על הטבע וכדאיות פיננסית באמצעות תהליך הערכה קפדני שנעשה על ידי מאגר מומחים עצמאיים.

בשיתוף פעולה עם מוסדות ידועים, פתרונות החלים על התוו חייבים לעבור מתודולוגיה ניטרלית ומוסמכת.

הפיתוח הקפדני של קריטריוני הבחירה המחמירים הביא לכך שהתו הוכר כיום בינלאומי ואושר על ידי מספר מוסדות, מדינות וערים ברחבי העולם (למשל EC, UN, UNESCO, WEF).

יתר על כן התו מתבסס על מאפיינים שנוסחו בהתאם ל Global Compact של האו"ם ועקרונותיו; מבוקר על ידי צד חיצוני (EY) בהתאם ל ISAE 3000; הוכר על ידי הנציבות האירופית; אושר על ידי מומחים בתעשייה; אומץ ברחבי התעשייה העולמית ומוכר על ידי רשויות עולמיות מובילות ומשפיעות.

הטכנולוגיה

טכנולוגיית הידרופלו פותחה ע"י חברת HYDROPATH TECHNOLOGY , ומוגנת כפטנט עולמי. לטכנולוגיה יתרונות רבים: המערכות חיצוניות לצנרת ומותקנות בקלות, אינן זקוקות לתחזוקה שוטפת או החלפת רכיבים, פועלות לטווח ארוך, אינן צורכות כימיקלים והינן ידידותיות ביותר לסביבה.

מערכת הידרופלו משתמשת במוליכות החשמלית של המים ומשרה סיגנל ייחודי אך לא מזיק של כ-KHZ150  במערכות צנרת מכל סוג או חומר במעלה ובמורד זרם המים.

התקנת מערכת הידרופלו הינה חיצונית ,פשוטה ואינה דורשת חיתוך של הצנרת. השריית הסיגנל אל המים מבוצעת על ידי משדר מיוחד המחובר לטבעת של פריטים (ferrites). הסיגנל נוכח במים לאורך כל הצנרת ומספק הגנה מתמדת. לא מותנה בספיקה / מהירות זרימה .

כיום מערכות הידרופלו מטפלות במגוון רחב של יישומים כולל טיפול במי קירור לתחנות כוח הכוללות התקנות בקטרים של "72 , טיפול בשפכים והפחתת שימוש בכימיקלים מזיקים , טיפול במערכות מים חמים המשלב טיפול באבנית ותורם משמעותית למניעת בקטריות כגון לגיונלה ועוד .

חברת הידרופלו ישראל

חברת הידרופלו ישראל נוסדה בשנת 1972 ומטפלת מאז במים בארץ ובעולם בדרכים רבות ומגוונות. ב-20 השנה האחרונות, אנו מתמחים בטכנולוגיית הידרופלו לטיפול בנזקי אבנית, בקטריות וקורוזיה במערכות מים שונות.

החל מ 2019 חברתנו החלה בשיווק של מערכות  לניטור ואיתור דליפות מהמתקדמות והמובילות בארץ . חברתנו מציעה מגוון רחב של פתרונות כגון : מערכות מרכזיות לטיפול האבנית , מערכות איתור דליפות לזמן בנייה , מערכות דירתיות חכמות ועוד ..
הצוות המקצועי שלנו מביא עמו ניסיון מצטבר של שנים והיכרות יומיומית עם התחום. נשמח לעמוד לשירותכם ולהתאים לכם את הפתרון המדויק והיעיל ביותר עבורכם.

התקנת מערכות הידרופלו מקנה ניקוד בתקן לבנייה ירוקה 5281 ומומלצת ע"י יועצים לבנייה ירוקה ויועצי אינסטלציה מהמובילים בארץ.
מערכות הידרופלו מופיעה במדריך הטכני לבנייה בת קיימה של המשרד לאיכות הסביבה כמערכת מומלצת לטיפול באבנית.

מערכות הידרופלו מותקנות באלפי מבנים שנבנו ע"פ תקן ירוק ברחבי הארץ, חברת הידרופלו ישראל עובדת בשת"פ עם חברות הבנייה המובילות במשק הישראלי.

למידע נוסף על הידרופלו ישראל הקליקו כאן

https://solarimpulse.com/efficient-solutions/hydroflow-water-conditioners

https://solarimpulse.com/foundation

אהבתם את המאמר? שתפו אותו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email